Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
BIP, ePUAP /cspsp_czestochowa/SkrytkaESP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Terminy szkoleń inspektorów ochrony przeciwpożarowej na 2024 rok:

• szkolenie IOP w formie hybrydowej

• szkolenie IOP AKTUALIZACJA


 

Pomagamy - „Święty Mikołaj na Kresach”

Od wielu lat Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” organizuje zbiórkę dla Polaków mieszkających na Litwie, Białorusi i Ukrainie, udział w niej wzięły placówki oświatowe z Częstochowy i Bielska-Białej oraz gminy powiatu częstochowskiego.

W piątek 10 grudnia w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbyło się podsumowanie akcji pomocowej dla naszych rodaków mieszkających na wschodzie.

Podziękowania za pomoc w organizacji zbiórki odebrał w imieniu Komendanta Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie jego Zastępca bryg. Damian Hajdas.

Towarzystwo Patriotyczne "Kresy" w Częstochowie organizuje akcję charytatywną dla Polaków mieszkających na Kresach (Wilno, Grodno, Lwów). Akcja oparta jest na idei charytatywnej i patriotycznej. Polega na zbiórce pieniężnej, artykułów szkolnych, słodyczy, maskotek i artykułów żywnościowych. Święty Mikołaj zebrane dary przekaże polskim dzieciom mieszkającym na kresach. Ksiądz Ryszard Umański to koordynator akcji Towarzystwa Patriotycznego Kresy „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2021”. To dzięki księdza zaangażowaniu tegoroczna zbiórka zakończyła się dużym sukcesem.

Podziękowanie

Galeria zdjęć

Pomagamy - „Święty Mikołaj na Kresach”
Pomagamy - „Święty Mikołaj na Kresach”
Pomagamy - „Święty Mikołaj na Kresach”
Pomagamy - „Święty Mikołaj na Kresach”

Additional information