Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000,  fax:  (34) 34-77-104,
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
BIP, ePUAP /cspsp_czestochowa/SkrytkaESP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Terminy szkoleń inspektorów ochrony

przeciwpożarowej na 2023 rok:

• szkolenie IOP w formie hybrydowej

• szkolenie IOP AKTUALIZACJA


 

Uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani Wiesławy Górskiej oraz Pani Anny Kępy

W dniu 21 lutego odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani Wiesławy Górskiej oraz Anny Kępy, które w Centralnej Szkole PSP pracowały w Dziale Żywienia.

Na pożegnalnym spotkaniu był obecny Komendant Centralnej Szkoły PSP st. bryg. Piotr Placek wraz z Zastępcą bryg. Damianem Hajdasem, obecni byli także naczelnicy wydziałów, koleżanki i koledzy z Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

Pani Wiesława Górska pracowała zawodowo od 1975 roku. Pracę w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła w dniu 15  czerwca 2001 roku gdzie pracowała kolejno na stanowisku pomocy kuchennej  i kucharza. W roku 2021 obchodziła jubileusz 35- lecia pracy z czego w Centralnej Szkole Pracowała 21 lat.

Pani Anna Kępa pracowała zawodowo od 1979 roku. Pracę w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła w listopadzie 1996 roku na stanowisku kucharza, gdzie przepracowała 26 lat.

Za wieloletnią pracę podziękowania złożył Komendant CS PSP, Naczelnik Wydziału Kwatermistrzowskiego bryg. Radosław Żurek oraz wszyscy obecni na spotkaniu współpracownicy obu Pań.

Złożono serdeczne słowa uznania i podziękowania za wieloletnią, zaangażowaną pracę na rzecz Centralnej Szkoły. Nasze koleżanki były sumiennymi i wzorowymi pracownicami.

Pragniemy podziękować za lata współpracy, poświęcenie oraz trud włożony w rozwój Centralnej Szkoły.  Jednocześnie żywimy przekonanie, że pomimo przejścia na zasłużoną emeryturę nasze koleżanki będą dobrze wspominać wspólnie przeżyte chwile.

Zachowując w pamięci miłe wspomnienia, życzymy dobrego zdrowia, sukcesów w podejmowanych przedsięwzięciach oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Koleżanki i Koledzy
z Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie

Galeria zdjęć

Uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani W. Górskiej oraz Pani A. Kępy
Uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani W. Górskiej oraz Pani A. Kępy
Uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani W. Górskiej oraz Pani A. Kępy

Additional information