Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000,  fax:  (34) 34-77-104,
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
BIP, ePUAP /cspsp_czestochowa/SkrytkaESP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Terminy szkoleń inspektorów ochrony przeciwpożarowej na 2024 rok:

• szkolenie IOP w formie hybrydowej

• szkolenie IOP AKTUALIZACJA


 

Konferencja "Kariera w służbach mundurowych"

W dniu 30 marca 2023 r. na Politechnice Częstochowskiej odbyła się konferencja pod nazwą "Kariera w służbach mundurowych".

Po raz pierwszy w murach Politechniki Częstochowskiej miało miejsce spotkanie służb mundurowych z uczniami szkół średnich i studentami, którzy już niedługo staną przed wyborem zawodu i rozwoju kariery.

Prelekcje dotyczącą służby w Straży Pożarnej wygłosił Komendant Centralnej Szkoły PSP st. bryg. Piotr Placek. Aula politechniki wypełniła się po brzegi, ponad 350 młodych kandydatów wysłuchało prelekcji na temat służby w mundurze. Oprócz teorii na temat służby każdy mógł osobiście porozmawiać z kadetami naszej szkoły, którzy czekali na kandydatów w specjalnie przygotowanym punkcie informacyjnym. Tam chętnie odpowiadali na pytania i wyjaśniali wszelkie wątpliwości zainteresowanych nauką w naszej szkole, oraz służbą w Państwowej Straży Pożarnej.

Zdjęcia: Politechnika Częstochowska, Roksana Musiał

Galeria zdjęć

Konferencja "Kariera w służbach mundurowych"
Konferencja "Kariera w służbach mundurowych"
Konferencja "Kariera w służbach mundurowych"
Konferencja "Kariera w służbach mundurowych"
Konferencja "Kariera w służbach mundurowych"
Konferencja "Kariera w służbach mundurowych"
Konferencja "Kariera w służbach mundurowych"