Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
BIP, ePUAP /cspsp_czestochowa/SkrytkaESP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Terminy szkoleń inspektorów ochrony przeciwpożarowej na 2024 rok:

• szkolenie IOP w formie hybrydowej

• szkolenie IOP AKTUALIZACJA


 

Wicemistrzostwo Śląska w Futsalu

W dniach 26-27 września drużyna Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie brał udział w XXII Mistrzostwach Śląska Strażaków w Futsalu.

Start w zawodach był znakomity ponieważ rywalizację w grupie wygraliśmy bezapelacyjnie stosunkiem 24 bramki zdobyte 0 straconych. W ćwierćfinałach szybko odprawiliśmy drużynę z Żywca wygrywając 3:0. Półfinał to już mecz na styku z Komendą Miejską z Katowic, akcja za akcję, emocje, nerwy, remis 1:1 i rzuty karne. Na szczęście na naszą korzyść. Wielki finał to mecz z gospodarzem mistrzostw drużyną z Gliwic, a więc faworytem rozgrywek. Mecz był emocjonujący i wyrównany choć to my musieliśmy odrabiać straty po 2 straconych bramkach. Doprowadziliśmy do stanu 2:1 i wydawało się ze remis jest już blisko. Wzmożone ataki naszych zawodników skutecznie powstrzymywał jednak bramkarz gości. W końcówce spotkania podjęliśmy ryzyko wycofując z bramki naszego bramkarza a wprowadzając za niego zawodnika z pola. Manewr się nie powiódł bo przeciwnik zdobył kolejną bramkę i mecz skończył się wynikiem 3:1. Musieliśmy uznać wyższość starszych i bardziej doświadczonych kolegów z Gliwic. Ale wicemistrzostwo zostało wywalczone już po raz drugi w tych rozgrywkach!

Skład naszej drużyny: trener i zawodnik asp. Michał Bajur, kadeci – Śmieja Marcin, Krawczyk Marek, Mańka Patryk, Prokop Paweł, Trochimiuk Tomasz, Glin Krzysztof, Szklarek Dawid, Rejnuś Błażej.

Galeria zdjęć

Wicemistrzostwo Śląska w Futsalu

Additional information