ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000,  fax:  (34) 34-77-104,

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,

Terminy szkoleń inspektorów ochrony przeciwpożarowej na 2024 rok:

• szkolenie IOP w formie hybrydowej

• szkolenie IOP AKTUALIZACJA

Zwycięstwo drużyny Centralnej Szkoły w III edycji turnieju „Jura Futsal Cup”

W dniach 6-7 stycznia 2018 r. drużyna Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie uczestniczyła w III edycji turnieju „Jura Futsal Cup” we Mstowie.

W mocno obsadzonym turnieju udział wzięło 26 drużyn z województwa śląskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. W pierwszym dniu turnieju drużyna CS PSP rozgrywała mecze w grupie C, w czterech meczach uzyskując 9 pkt  została sklasyfikowana na pierwszym miejscu w grupie. W niedzielę w drugiej fazie turnieju drużyna CS PSP trafiła do grupy I, w której wygrała wszystkie mecze.

W ćwierćfinale zespół prowadzony przez Michała Bajura zmierzył się z drużyną Hammers Team. Po wyrównanym meczu na tablicy wyników widniał wynik 2:1 dla Centralnej Szkoły.W półfinale ekipa Centralnej Szkoły zmierzyła się z obrońcą tytułu drużyną Sengam Team. Ku zdziwieniu wszystkich zgromadzonych na widowni CS PSP  rozgromiła Sengam aż 5:1. Trzeba zaznaczyć ,że kapitany mecz rozegrał Mateusz Janda zdobywając dwie bramki oraz asystując.

W finale drużyna Centralnej Szkoły spotkała się z częstochowską drużyną Furnipol. Po upływie 4 minut Furnipol prowadził 1:0 po strzale Kamila Sulińskiego. W 10 minucie bramkę wyrównującą zdobył Grzegorz Kędzierski. Gdy każdy już czekał na karne w 14 minucie sędzia odgwizdał karnego na korzyść Furnipolu. Rzut karny w kapitalnym stylu obronił Bartosz Kaput dając nadzieję na końcowy triumf. W konkursie rzutów karnych Centralna Szkoła wygrała 3:2 odnosząc tym samym zwycięstwo w całym turnieju.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Bartosz Kaput ,natomiast za najlepszego zawodnika turnieju wybrano Grzegorza Kędzierskiego.