Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
BIP, ePUAP /cspsp_czestochowa/SkrytkaESP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Terminy szkoleń inspektorów ochrony przeciwpożarowej na 2024 rok:

• szkolenie IOP w formie hybrydowej

• szkolenie IOP AKTUALIZACJA


30 lecie CS PSP

Zwycięstwo drużyny Centralnej Szkoły w III edycji turnieju „Jura Futsal Cup”

W dniach 6-7 stycznia 2018 r. drużyna Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie uczestniczyła w III edycji turnieju „Jura Futsal Cup” we Mstowie.

W mocno obsadzonym turnieju udział wzięło 26 drużyn z województwa śląskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. W pierwszym dniu turnieju drużyna CS PSP rozgrywała mecze w grupie C, w czterech meczach uzyskując 9 pkt  została sklasyfikowana na pierwszym miejscu w grupie. W niedzielę w drugiej fazie turnieju drużyna CS PSP trafiła do grupy I, w której wygrała wszystkie mecze.

W ćwierćfinale zespół prowadzony przez Michała Bajura zmierzył się z drużyną Hammers Team. Po wyrównanym meczu na tablicy wyników widniał wynik 2:1 dla Centralnej Szkoły.W półfinale ekipa Centralnej Szkoły zmierzyła się z obrońcą tytułu drużyną Sengam Team. Ku zdziwieniu wszystkich zgromadzonych na widowni CS PSP  rozgromiła Sengam aż 5:1. Trzeba zaznaczyć ,że kapitany mecz rozegrał Mateusz Janda zdobywając dwie bramki oraz asystując.

W finale drużyna Centralnej Szkoły spotkała się z częstochowską drużyną Furnipol. Po upływie 4 minut Furnipol prowadził 1:0 po strzale Kamila Sulińskiego. W 10 minucie bramkę wyrównującą zdobył Grzegorz Kędzierski. Gdy każdy już czekał na karne w 14 minucie sędzia odgwizdał karnego na korzyść Furnipolu. Rzut karny w kapitalnym stylu obronił Bartosz Kaput dając nadzieję na końcowy triumf. W konkursie rzutów karnych Centralna Szkoła wygrała 3:2 odnosząc tym samym zwycięstwo w całym turnieju.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Bartosz Kaput ,natomiast za najlepszego zawodnika turnieju wybrano Grzegorza Kędzierskiego.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

  1. CS PSP Częstochowie
  2. Furnipol Częstochowa
  3. Sengam Sport
  4. Zina Katowice

Drużynę CS PSP w Częstochowie reprezentowali:

Trener oraz opiekun: asp. Michał Bajur

Skład drużyny: Bartosz Kaput (br.), Grzegorz Kędzierski, Norbert Biniek, Tomasz Smoleń, Kamil Smoleń, Tomasz Sikała, Mateusz Janda, Kamil Zasępa, Rafał Szewczyk.

Galeria zdjęć

Turniej „Jura Futsal Cup”
Turniej „Jura Futsal Cup”
Turniej „Jura Futsal Cup”
Turniej „Jura Futsal Cup”
Turniej „Jura Futsal Cup”
Turniej „Jura Futsal Cup”