Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  34 378 53 00,  fax:  34 378 53 32,
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150123657,  NIP: 573-11-77-649,
Biuletyn Informacji Publicznej, ePUAP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Zwycięstwo drużyny Centralnej Szkoły w III edycji turnieju „Jura Futsal Cup”

W dniach 6-7 stycznia 2018 r. drużyna Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie uczestniczyła w III edycji turnieju „Jura Futsal Cup” we Mstowie.

W mocno obsadzonym turnieju udział wzięło 26 drużyn z województwa śląskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. W pierwszym dniu turnieju drużyna CS PSP rozgrywała mecze w grupie C, w czterech meczach uzyskując 9 pkt  została sklasyfikowana na pierwszym miejscu w grupie. W niedzielę w drugiej fazie turnieju drużyna CS PSP trafiła do grupy I, w której wygrała wszystkie mecze.

W ćwierćfinale zespół prowadzony przez Michała Bajura zmierzył się z drużyną Hammers Team. Po wyrównanym meczu na tablicy wyników widniał wynik 2:1 dla Centralnej Szkoły.W półfinale ekipa Centralnej Szkoły zmierzyła się z obrońcą tytułu drużyną Sengam Team. Ku zdziwieniu wszystkich zgromadzonych na widowni CS PSP  rozgromiła Sengam aż 5:1. Trzeba zaznaczyć ,że kapitany mecz rozegrał Mateusz Janda zdobywając dwie bramki oraz asystując.

W finale drużyna Centralnej Szkoły spotkała się z częstochowską drużyną Furnipol. Po upływie 4 minut Furnipol prowadził 1:0 po strzale Kamila Sulińskiego. W 10 minucie bramkę wyrównującą zdobył Grzegorz Kędzierski. Gdy każdy już czekał na karne w 14 minucie sędzia odgwizdał karnego na korzyść Furnipolu. Rzut karny w kapitalnym stylu obronił Bartosz Kaput dając nadzieję na końcowy triumf. W konkursie rzutów karnych Centralna Szkoła wygrała 3:2 odnosząc tym samym zwycięstwo w całym turnieju.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Bartosz Kaput ,natomiast za najlepszego zawodnika turnieju wybrano Grzegorza Kędzierskiego.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

  1. CS PSP Częstochowie
  2. Furnipol Częstochowa
  3. Sengam Sport
  4. Zina Katowice

Drużynę CS PSP w Częstochowie reprezentowali:

Trener oraz opiekun: asp. Michał Bajur

Skład drużyny: Bartosz Kaput (br.), Grzegorz Kędzierski, Norbert Biniek, Tomasz Smoleń, Kamil Smoleń, Tomasz Sikała, Mateusz Janda, Kamil Zasępa, Rafał Szewczyk.

Galeria zdjęć