Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
BIP, ePUAP /cspsp_czestochowa/SkrytkaESP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Warsztaty metodyczno-tematyczne

Realizując zadania wynikające ze sprawowania nadzoru dydaktycznego w ramach działalności wspomagającej, zgodnie z „Planem nadzoru dydaktycznego na rok 2017 Komendy Głównej PSP” zapraszamy do udziału w warsztatach metodyczno-tematycznych z "Emisji głosu i prowadzenia zajęć oraz opisywania treści kształcenia efektami".

Warsztaty odbędą się w dniach 29 – 30 czerwca 2017 roku na terenie Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

Celem warsztatów jest merytoryczne przygotowanie kadry dydaktycznej ze szkół Państwowej Straży Pożarnej oraz ośrodków szkolenia z komend wojewódzkich Państwowej Straży Pożarnej do realizacji szkoleń oraz zajęć doskonalących.

Jako adresatów warsztatów przewidziano: wykładowców/kadrę dydaktyczną z ośrodków szkolenia przy Komendach Wojewódzkich Państwowej Straży Pożarnej (po dwie osoby) oraz ze szkół pożarniczych Państwowej Straży Pożarnej (po trzy osoby). W związku z powyższym proszę o wyznaczenie z podległych placówek organizacyjnych osób przewidzianych do uczestnictwa w ww. przedsięwzięciu.

Zgłoszenia na warsztaty będą przyjmowane faksem pod numerem (34) 34-77-104 na podstawie karty zgłoszenia,
do dnia 27 czerwca 2017 r. do godz. 12.00
.

Informacje dotyczące warsztatów oraz formularz karty zgłoszenia znajdują się poniżej.

Jednocześnie informuję, że organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie, a koszt uczestnictwa w warsztatach obejmuje wyżywienie i zakwaterowanie wg stawek delegacyjnych.

Na wykładach oraz podczas ćwiczeń obowiązuje ubranie wyjściowe letnie (koszula z krótkim rękawem).

Pliki do pobrania

Karta zgłoszenia

Program warsztatów

Osobą wyznaczoną do kontaktów w zakresie realizacji niniejszego przedsięwzięcia jest bryg. Małgorzata Olbryś;  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  tel.: (34) 34-77-512.

 

Additional information