Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  34 378 53 00,  fax:  34 378 53 32,
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150123657,  NIP: 573-11-77-649,
Biuletyn Informacji Publicznej, ePUAP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani Wiktorii Grzybek, Pani Krystyny Jarosz oraz Pani Aldony Głąb

W dniu 18 lipca odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę: Pani Wiktorii Grzybek, Pani Krystyny Jarosz oraz Pani Aldony Głąb, która z dniem 31 sierpnia 2018 r., kończy pracę w CS PSP.

Na pożegnalnym spotkaniu był obecny Z-ca Komendanta Centralnej Szkoły PSP st. bryg. Paweł Borówka, naczelnicy wydziałów oraz kadra Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. Złożono serdeczne słowa uznania i podziękowania za wieloletnią, zaangażowaną pracę na rzecz Centralnej Szkoły. Nasze koleżanki były sumiennymi i wzorowymi pracownicami.

Pragniemy podziękować za lata współpracy, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w rozwój Centralnej Szkoły. Jednocześnie żywimy przekonanie, że pomimo przejścia na zasłużoną emeryturę będziecie miło wspominać wspólnie przeżyte chwile. Zachowując w pamięci miłe wspomnienia, życzymy dobrego zdrowia, sukcesów w podejmowanych przedsięwzięciach oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Koleżanki i Koledzy z Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie

Galeria zdjęć