Centralna Szkoła PSP w Częstochowie,
ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa

tel.:  (34) 34-77-000,  fax:  (34) 34-77-104,
e-mail: cspspcz@cspsp.pl

REGON: 150 123 657,  NIP: 573-11-77-649,
Biuletyn Informacji Publicznej, ePUAP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

UWAGA!

Informujemy, że są już dostępne terminy na szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej na rok 2020.

Szczegóły w zakładce: Szkolenia PPOŻ

ZAPRASZAMY!

 


Uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani Aliny Kukuły

W dniu 31 lipca odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę Pani Aliny Kukuły, która w CS PSP pracowała od 2012 roku na stanowisku pomocy kuchennej w Dziale Żywienia.

Na pożegnalnym spotkaniu był obecny Komendant Centralnej Szkoły PSP mł. bryg. Piotr Placek, naczelnicy wydziałów, koleżanki i koledzy z Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

Za wieloletnią pracę podziękowania złożył Komendant CS PSP, Naczelnik Wydziału Kwatermistrzowskiego mł. bryg. Radosław Żurek wraz ze swoimi zastępcami oraz wszyscy obecni na spotkaniu współpracownicy Pani Aliny. Złożono serdeczne słowa uznania i podziękowania za wieloletnią, zaangażowaną pracę na rzecz Centralnej Szkoły. Nasza koleżanka była sumienną i wzorową pracownicą. Pragniemy podziękować za lata współpracy, poświęcenie oraz trud włożony w rozwój Centralnej Szkoły. Jednocześnie żywimy przekonanie, że pomimo przejścia na zasłużoną emeryturę Pani Alina będzie dobrze wspominać wspólnie przeżyte chwile. Zachowując w pamięci miłe wspomnienia, życzymy dobrego zdrowia, sukcesów w podejmowanych przedsięwzięciach oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Koleżanki i Koledzy
z Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie

Galeria zdjęć

Additional information